Havuz medyası Saray’da nikâh kıydı

Havuz medyası Saray’da nikâh kıydı

Kuru soğanın kilosunun 10 liraya çıktığı Türkiye'de halk ucuz soğan için markette birbirini ezerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan her hafta sonu saraylarda nikâh şahitliği yapıyor. Bu hafta sonu da havuz medyasının iki üyesi olan Demirören ve Kalyoncu ailelerini dünür yapan nikâh vardı. Çırağan Sarayı'nda yapılan nikâh merasiminde yok yoktu.

Aydın Doğan’a ait Hürriyet ve Kanal D gibi medya şirketlerinin tamamını satın alan Yıldırım Demirören ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu medya havuzunun amiral gemisi Sabah ve ATV’nin sahipleri Kalyoncu ailesi dünür oldu. 

DEMİRÖREN'İN KIZI İLE KALYONCU'NUN OĞLU EVLENDİ
Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile Demirören’in kızı Yelda Demirören’in nikâh merasimi Çırağan Sarayı’nda yapıldı. 
Haluk Kalyoncu ile Yelda Demirören’in nikâh merasimi İstanbul Boğazı'nın kıyısında lüksün sembolü Çırağan Sarayı’nda yapıldı.

NİKÂH ŞAHİLERİ ERDOĞAN ÇİFTİ
2 bine yakın davetlinin hazır bulunduğu merasimde çiftin nikah şahitliklerini AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.
Genç çiftin nişan yüzüklerini 2018 yılı kasım ayında yine Erdoğan çifti takmıştı. 
NİKÂHI SEÇİLEMEYEN BAŞKAN KIYDI
Çırağan Sarayı’nda nikâh merasimine bakanların neredeyse tamamı katıldı. Nikâhı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. 
Uysal, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde AKP'nin adayı olarak girdiği Büyükçekmece'de sandıktan çıkamamıştı. 
Yüksek Seçimi Kurulu (YSK), resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na şu ana kadar mazbatasını vermedi. 
GELİNLİK YILDIRIM MAYRUK İMZALI
Ultra zenginlerin düğün merasimlerini tertip eden Inside flowers & events firmasından Selin Saral’ın organize ettiği düğünde gelin Yelda Demirören, Yıldırım Mayruk imzalı gelinlik giydi. 
Damat Haluk Kalyoncu ise Muzaffer Çaha’nın özel olarak tasarladığı damatlığı giydi.
GECEYE KİMLER KATILDI? 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa ŞentopDışişleri Bakanı Mevlüt ÇavuşoğluSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VarankÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat KurumKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ErsoyUlaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit TurhanSağlık Bakanı Fahrettin KocaTarım ve Orman Bakanı Bekir PakdemirliAile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt SelçukEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih DönmezCumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci AğbalMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan FidanEski TBMM Başkanı Binali Yıldırım
Demirören ile Kalyoncu ailelerinin fertleri düğün merasimi öncesinde genç çiftle beraber aile fotoğrafı çektirdi.

Please publish modules in offcanvas position.