Muharrem İnce: Buna yüzsüz, utanmaz medya denir

Muharrem İnce: Buna yüzsüz, utanmaz medya denir

Mansur Yavaş hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili konuşan CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "AKP Sözcüsü yine bu konuda konuşuyor ve yine bütün kanallar canlı yayında. Buna ‘yüzsüz, utanmaz medya denir” dedi.

24 Haziran genel seçimlerinde CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Mansur Yavaş hakkında ortaya atılan iddialar üzerine iki ayrı basın toplantısı düzenleyen AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in açıklamalarının tamamını yayınlarken, Yavaş’ın cevabına ise yer vermeyen haber kanallarını eleştirdi. İnce, “AKP Sözcüsü yine bu konuda konuşuyor ve yine bütün kanallar canlı yayında. Buna ‘yüzsüz, utanmaz medya denir” ifadelerini kullandı.

‘MANSUR YAVAŞ’IN AÇIKLAMALARINA HİÇBİR YAYIN YER VERMİYOR’

CHP’nin Sultanhanı Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Karacaer’le birlikte vatandaşlara seslenen İnce, “Bizim CHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımıza çamur atıyorlar. Bunu yaparken bütün kanallar canlı yayında ama bizim adayımız Mansur Yavaş bunlara cevap verirken hiçbir televizyon kanalı canlı yayın yapmıyor. Bir gün sonra AKP Sözcüsü yine bu konuda konuşuyor ve yine bütün kanallar canlı yayında. Buna yüzsüz, utanmaz medya denir” dedi.

Please publish modules in offcanvas position.